Nie przegap ani jednego szczegółu

Dzięki interaktywnym modelom w skali 1:1, które ożywają w rzeczywistym środowisku, uzyskasz realistyczne wrażenia projektowe, zanim zaczniesz działać. Zobacz każdy szczegół, od mebli ogrodowych po najmniejszy krzew, wyobraź sobie, jak elementy miękkie („softscape”) i twarde („hardscape”) krajobrazu łączą się z istniejącym terenem, i eksploruj swój projekt z każdej perspektywy – uwzględniając nawet cienie.

Zobacz w akcji
video-thumb

Współpraca i komunikacja to pestka

SiteVision inspiruje do wspólnego rozwiązywania problemów między wykonawcami, inżynierami i architektami krajobrazu poprzez proste udostępnianie informacji i komunikację. Natomiast dla osób o różnym poziomie wiedzy technicznej - takich jak klienci i ogół społeczeństwa - łatwo jest zobaczyć i zrozumieć, w jaki sposób Twoje projekty przekształcą istniejącą przestrzeń w kwitnące środowisko.

Funkcje, które najlepiej spełnią Twoje potrzeby

data-support-icon

Obsługa danych

SiteVision współpracuje z modelami ze SketchUp i innych programów w formatach .IFC i .DWG. Wczytaj swój nowy projekt lub modele ze SketchUp 3D Warehouse do swojego projektu Trimble Connect i obejrzyj je w terenie.

model-icon

Pozycjonowanie modelu

Nadaj georeferencję swoim projektom, aby automatycznie umieszczać je w terenie lub mierzyć punkty względem istniejących granic działek lub innych obiektów.

visualize-icon

Narzędzia wizualizacji

Przekazuj swoim klientom opcje projektowe, wzrost wraz z upływem czasu lub efekty sezonowe - na miejscu i w czasie rzeczywistym. Przeprowadź ich przez krajobraz, aby przekazać formę i przestrzeń projektu oraz jego efekt wizualny.

reporting-icon

Raportowanie

Udostępniaj szczegóły projektu i wizualizacje klientom i kontrahentom, korzystając ze zdjęć rzeczywistości rozszerzonej, pomiarów i notatek terenowych. Twórz zadania i przydzielaj je członkom zespołu w czasie rzeczywistym.

Cena i plany
setting-icon

SiteVision współpracuje ze wszystkimi Twoimi aktualnymi narzędziami

SiteVision współpracuje z danymi z oprogramowania SketchUp i Autodesk® AutoCAD®, dzięki czemu możesz korzystać ze swoich ulubionych programów do modelowania 3D i narzędzi biurowych do tworzenia modeli krajobrazu do wizualizacji w terenie i zaangażowania klienta/wykonawcy.

Zobacz, co możesz zrobić z Trimble SiteVision

siteVision-logo

Trimble SiteVision to

  • Działanie z Trimble SketchUp
  • Pozycja i orientacja o wysokiej dokładności
  • Zdalne elektroniczne pomiary odległości
  • Integracja z Trimble Connect

Umów się na prezentację, by poznać niesamowite korzyści, jakie niesie ze sobą SiteVision.

Umów prezentację

Chcesz projektować wspaniałe modele do SiteVision? Wypróbuj Trimble SketchUp.

Dowiedz się więcej