Dowolny model, dowolne miejsce

Modele 3D nie należą do świata 2D. SiteVision umożliwia umieszczanie modeli w skali 1: 1 w dowolnym środowisku, dzięki czemu można łatwo wizualizować trójwymiarowe dane. Zapoznaj się ze swoim projektem w terenie, w czasie rzeczywistym i ożywiaj każdy szczegół.

Zobacz w akcji
video-thumb

Prawdziwa współpraca wszystkich zainteresowanych stron

Dzięki obsłudze szerokiej gamy typów danych, SiteVision stanowi idealne narzędzie do przesyłania danych dla architektów, wykonawców, inżynierów, konstruktorów i klientów w celu dzielenia się pomysłami, współpracy i rozwiązywania problemów w czasie rzeczywistym. Przyspiesz proces i zminimalizuj problemy wynikające z niedomowień i nieporozumień.

Funkcje, które najlepiej spełnią Twoje potrzeby

data-support-icon

Obsługa danych

SiteVision obsługuje modele BIM: formaty .SKP, .IFC i .DWG za pośrednictwem Trimble Connect, w tym bogatą obsługę atrybutów danych w formatach .IFC i .SKP.

cloud-icon

Połączenie z chmurą

Zezwól swojemu zespołowi na łatwy dostęp do poprawnych danych w terenie za pośrednictwem Trimble Connect, z kontrolą zmian, zarządzaniem prawami dostępu, narzędziami raportowania i zarządzaniem cyklem życia - bez względu na to, gdzie jesteś.

visualize-icon

Narzędzia wizualizacji

Przełączaj się pomiędzy widokami 2D i 3D, dostosowuj przezroczystość do porównań projektowych rzeczywistego świata, importuj tekstury, aby zobaczyć realistyczny efekt wizualny i przekonaj się, jak będziesz patrzeć na świat z poziomu nowego dzieła.

reporting-icon

Raportowanie

Wykonuj zdjęcia rzeczywistości rozszerzonej, szybkie pomiary i dodawaj notatki, aby tworzyć zadania, zgłaszać aktualny stan, prosić o wyjaśnienia i udostępniać je lub przypisywać klientom czy członkom projektu - wszystko w czasie rzeczywistym.

Cena i plany
setting-icon

SiteVision współpracuje ze wszystkimi Twoimi aktualnymi narzędziami

SiteVision współpracuje z danymi z programów SketchUp, Autodesk® Revit® oraz Tekla poprzez Trimble Connect, dzięki czemu możesz korzystać ze swoich ulubionych programów do modelowania 3D, aby tworzyć modele do wizualizacji i zaangażowania klienta/wykonawcy na miejscu.

Zobacz, co możesz zrobić z Trimble SiteVision

siteVision-logo

Trimble SiteVision to

  • Działanie z Trimble SketchUp oraz Autodesk AutoCAD®
  • Integracja z Trimble Connect
  • Praca wewnątrz i na zewnątrz
  • Zdalne elektroniczne pomiary odległości

Umów się na prezentację, by poznać niesamowite korzyści, jakie niesie ze sobą SiteVision.

Umów prezentację

Chcesz projektować wspaniałe modele do SiteVision? Wypróbuj Trimble SketchUp.

Dowiedz się więcej