Wyprzedź branżę

Zdobądź przewagę konkurencyjną, będąc jedną z pierwszych osób w branży, które oferują wirtualne pokazy domów w skali 1: 1 w prawdziwym otoczeniu. Potencjalni nabywcy mogą zwiedzać modele wewnątrz i na zewnątrz za pomocą interaktywnych narzędzi, takich jak widok przezroczystości i przekroje, aby zwiedzać każdy z domów bardziej dogłębnie niż w rzeczywistym modelu domu.

Zobacz w akcji
video-thumb

Duża nagroda, małe ryzyko

Możliwość wizualizacji swoich planów w realistyczny sposób sprawia, że komunikacja i weryfikacja są łatwe, szczególnie jeśli chodzi o ograniczanie ryzyka i przestrzeganie restrykcyjnych przepisów dotyczących podziału na strefy. Przedstawiciele lokalnych społeczności, lokalne władze i inne zainteresowane strony mogą łatwo zrozumieć wpływ na otaczające środowisko i zapewnić, że uzyskasz zgodę na dalszą budowę.

Funkcje, które najlepiej spełnią Twoje potrzeby

data-support-icon

Obsługa danych

Od modeli koncepcyjnych w SketchUp, poprzez szczegółowy projekt w projekcie Autodesk® AutoCAD®, po model konstrukcyjny w Trimble Business Center - SiteVision współpracuje z modelami projektowymi w formatach .SKP, .VCL, .IFC i .DWG.

model-icon

Pozycjonowanie modelu

Modele z georeferencją są automatycznie pozycjonowane, lub możesz dokładnie ustawić swój model w terenie wykorzystując pomiary w odniesieniu do granic działek lub innych punktów stałych. Na etapie projektu wstępnego ręcznie przeciągnij, upuść i zorientuj model.

visualize-icon

Narzędzia wizualizacji

Przełączaj się pomiędzy widokami 2D i 3D szczegółowych modeli z pełną teksturą, twórz przekroje ulic, usług i budynków, dostosowuj widoczność warstw i poziom szczegółowości, i zobacz porównanie ze światem rzeczywistym przy użyciu suwaka przezroczystości.

reporting-icon

Raportowanie

Wykonuj zdjęcia rzeczywistości rozszerzonej, pomiary i dodawaj notatki z potencjalnym nabywcą na miejscu, udostępniaj je do dalszego rozpatrzenia za pomocą Trimble Connect.

Cena i plany
setting-icon

SiteVision współpracuje ze wszystkimi Twoimi aktualnymi narzędziami

SiteVision współpracuje z danymi z oprogramowania SketchUp i Autodesk® AutoCAD®, dzięki czemu możesz korzystać ze swoich ulubionych programów do modelowania 3D i narzędzi biurowych do tworzenia modeli krajobrazu do wizualizacji w terenie i zaangażowania klienta/wykonawcy.

Zobacz, co możesz zrobić z Trimble SiteVision

siteVision-logo

Trimble SiteVision to

  • Pozycja i orientacja o wysokiej dokładności
  • Działanie z Trimble SketchUp oraz Autodesk AutoCAD®
  • Zdalne elektroniczne pomiary odległości
  • Integracja z Trimble Connect

Umów się na prezentację, by poznać niesamowite korzyści, jakie niesie ze sobą SiteVision.

Umów prezentację

Dowiedz się więcej na temat rozwiązań geoprzestrzennych Trimble

Dowiedz się więcej