Szybciej. Bezpieczniej. Lepiej.

Zapewnij szerszy kontekst i lepsze zrozumienie projektów na terenie budowy w skali 1:1, aby projekty były bezpieczniejsze, kontrola jakości łatwiejsza, a błędy i niepotrzebne zmiany zminimalizowane. Wizualizacja złożonych danych, z pozycją wyznaczoną za pomocą GNSS o wysokiej dokładności, ułatwia dokładniejsze przeglądanie relacji przestrzennych w celu wcześniejszego zidentyfikowania i złagodzenia konfliktów strukturalnych, mechanicznych, elektrycznych i hydraulicznych (MEP).

Zobacz w akcji
video-thumb

Komunikacja w czasie rzeczywistym, wyniki w czasie rzeczywistym

Zwiększ produktywność i rentowność, umożliwiając prowadzenie rozmów między podwykonawcami, pracownikami i zespołami. Wizualnie identyfikuj problemy i podejmuj świadome decyzje, aby rozwiązywać problemy w czasie rzeczywistym, na terenie budowy.

Funkcje, które najlepiej spełnią Twoje potrzeby

data-support-icon

Obsługa danych

SiteVision obsługuje modele BIM: format .SKP, .IFC oraz .DWG za pomocą Trimble Connect, w tym dane bogate w atrybuty w formatach .IFC i .SKP.

reporting-icon

Raportowanie

Wykonuj zdjęcia rzeczywistości rozszerzonej, szybkie pomiary i dodawaj notatki, aby tworzyć zadania, zgłaszać aktualny stan, prosić o wyjaśnienia i udostępniać je lub przypisywać klientom lub członkom projektu - wszystko w czasie rzeczywistym.

visualize-icon

Narzędzia wizualizacji

Przełączaj się pomiędzy widokami 2D i 3D, dostosowuj przezroczystość do porównań projektowych rzeczywistego świata i wyświetlaj szczegółowy, w pełni teksturowane modele, aby łatwo przedstawiać efekt wizualny.

model-icon

Pozycjonowanie modelu

Modele z georeferencją mogą być automatycznie lub ręcznie pozycjonowane i wyrównywane z niewiarygodną łatwością i dokładnością względem granic działek i innych krytycznych punktów w terenie.

Cena i plany
setting-icon

Uzyskaj większą wartość w terenie dzięki modelom BIM podczas budowy korzystając z  SiteVision

SiteVision wykorzystuje dane z modeli BIM przechowywane w Trimble Connect i umożliwia komunikację i współpracę z zespołem projektowym i podwykonawcami dzięki łatwej do zrozumienia wizualizacji wszystkich szczegółów w modelu danych.

Zobacz, co możesz zrobić z Trimble SiteVision

siteVision-logo

Trimble SiteVision to

  • Działanie z modelami z programów: SketchUp, Tekla Structures, Autodesk® AutoCAD® oraz Autodesk Revit®
  • Pozycja i orientacja o wysokiej dokładności
  • Zdalne elektroniczne pomiary odległości
  • Integracja z Trimble Connect

Umów się na prezentację, by poznać niesamowite korzyści, jakie niesie ze sobą SiteVision.

Umów prezentację

Chcesz wiedzieć więcej na temat pełnego zakresu rozwiązań Trimble dla budownictwa?

Dowiedz się więcej