Dokładność z łatwością

Zastąp znakowanie farbami i plany 2D wizualizacjami z rozszerzonej rzeczywistości o wysokiej dokładności dzięki technologii Trimble Catalyst. Po naciśnięciu przycisku informacje są wyświetlane w skali i w kontekście. Wykonuj pomiary za pomocą zintegrowanej technologii pomiaru odległości, aby zweryfikować informacje i w pełni zrozumieć teren budowy.

Zobacz w akcji
video-thumb

Dostęp w dowolnym momencie

Niezależnie od tego, czy chodzi o planowanie, inspekcję, współpracę czy raportowanie, SiteVision umożliwia użytkownikom szybkie pobieranie danych w celu ich przeglądania i udostępniania - koniec przeszukiwania arkuszy planów lub rysunków. Jeśli model zawiera takie dane, użytkownik może po prostu dotknąć i wyświetlić atrybuty, aby potwierdzić integralność bazy danych, poprawić bezpieczeństwo i zwiększyć świadomość w terenie.

Funkcje, które najlepiej spełnią Twoje potrzeby

data-support-icon

Obsługa danych

SiteVision obsługuje dane 2D i 3D z baz danych Esri®, cyfrowe modele wysokościowe oraz dane w formatach .DWG, .SKP i .IFC. Korzystając z konfigurowalnego silnika reguł SiteVision, możesz przekształcić istniejące dane GIS w łatwe do zrozumienia, kompletne modele 3D z atrybutami.

model-icon

Pomiar i pozycjonowanie modelu

Wykonuj obliczenia w czasie rzeczywistym i podejmuj szybkie decyzje z pewnością, dzięki narzędziom do pozycjonowania i pomiarów o wysokiej dokładności. Sprawdź przesunięcia lokalizacji sieci uzbrojenia od granic nieruchomości, wykonując pomiar świata rzeczywistego i modelu za pomocą odbiornika GNSS lub EDM, lub zmierz odległość między rurami, słupami i zaworami w swoim modelu.

visualize-icon

Narzędzia wizualizacji

Zrozumienie danych dotyczących podziemnych sieci uzbrojenia i interakcja z nimi za pomocą widoku wykopu. Te narzędzia umożliwiają odizolowanie widoku danych w 3D, aby porównać, zweryfikować i zaplanować pracę na miejscu, nanosząc je na powierzchnię ziemi i dostosowując średnicę i przezroczystość danych w obrębie wykopu lub poza nim.

reporting-icon

Raportowanie

Wykonuj zdjęcia rzeczywistości rozszerzonej i dodawaj notatki w terenie, zgłaszaj błędy, twórz zadania i przypisuj je do członków projektu w biurze, wszystko w czasie rzeczywistym.

Cena i plany
setting-icon

SiteVision współpracuje ze wszystkimi Twoimi aktualnymi narzędziami

SiteVision współpracuje z danymi z oprogramowania SketchUp i Autodesk® AutoCAD®, dzięki czemu możesz korzystać ze swoich ulubionych programów do modelowania 3D i narzędzi biurowych do tworzenia modeli krajobrazu do wizualizacji w terenie i zaangażowania klienta/wykonawcy.

Zobacz, co możesz zrobić z Trimble SiteVision

siteVision-logo

Trimble SiteVision to

  • Pozycja i orientacja o wysokiej dokładności
  • Wsparcie danych w formatach SHP, Geodatabase, Autodesk® DWG™ oraz LandXML
  • Zdalne elektroniczne pomiary odległości
  • Integracja z Trimble Connect

Umów się na prezentację, by poznać niesamowite korzyści, jakie niesie ze sobą SiteVision.

Umów prezentację

Chcesz wiedzieć więcej na temat pełnego zakresu rozwiązań Trimble dla przemysłu komunalnego?

Dowiedz się więcej