Wyraźny obraz szerszej perspektywy

Dzięki narzędziom wizualizacji do nakładania danych projektowych na warunki świata rzeczywistego, w rzeczywistej skali, w czasie rzeczywistym, możesz szybko stworzyć i przekazać dokładny obraz realizacji planów. Od nowych projektów skrzyżowań po przebudowy dróg, nowe mosty i tunele - SiteVision ułatwia komunikację ze wszystkimi zainteresowanymi stronami.

Zobacz w akcji
video-thumb

Poparcie na każdym etapie projektu

Od wstępnego etapu projektu do etapu konsultacji publicznych, zapewnienie akceptacji i wsparcia w celu ułatwienia projektu zawsze było wyzwaniem – aż do teraz. Możliwości wizualizacji informacji SiteVision ułatwiają prezentowanie proponowanych projektów i preferowanych alternatyw na każdym etapie projektu.

Funkcje, które najlepiej spełnią Twoje potrzeby

data-support-icon

Obsługa danych

Wizualizuj wszystkie modele planowania - od koncepcji w SketchUp i modeli studium wykonalności w Trimble Quantm, po szczegółowe projekty wymiany z Autodesk® AutoCAD® - w używanych przez Ciebie formatach: SKP, KML, SHP, DWG, VCL i IFC. SiteVision jest gotowy, aby pomóc Ci informować o trasie na każdym etapie projektu.

model-icon

Pozycjonowanie modelu

Modele z georeferencją są automatycznie pozycjonowane, lub możesz dokładnie ustawić swój model w terenie wykorzystując pomiary w odniesieniu do granic działek lub innych punktów stałych. Na etapie projektu wstępnego ręcznie przeciągnij, upuść i zorientuj model w terenie.

visualize-icon

Narzędzia wizualizacji

Wyświetlaj modele z atrybutami, przełączaj się między widokiem 2D i 3D, i prezentuj proponowane zmiany w odniesieniu do granic i innych ograniczeń w widoku świata rzeczywistego, aby przedstawić zainteresowanym stronom realistyczną wizualizację na tle środowiska.

reporting-icon

Raportowanie

Wykonuj zdjęcia rzeczywistości rozszerzonej, pomiary i dodawaj notatki w terenie z zainteresowanymi stronami na miejscu i udostępniaj je do dalszego rozpatrzenia za pośrednictwem Trimble Connect

Cena i plany
setting-icon

SiteVision współpracuje ze wszystkimi Twoimi aktualnymi narzędziami

SiteVision współpracuje z danymi z oprogramowania SketchUp i Autodesk® AutoCAD®, dzięki czemu możesz korzystać ze swoich ulubionych programów do modelowania 3D i narzędzi biurowych do tworzenia modeli krajobrazu do wizualizacji w terenie i zaangażowania klienta/wykonawcy.

Zobacz, co możesz zrobić z Trimble SiteVision

siteVision-logo

Trimble SiteVision to

  • Działanie z Trimble Quantm, SketchUp oraz danymi GIS
  • Pozycja i orientacja o wysokiej dokładności
  • Zdalne elektroniczne pomiary odległości
  • Integracja z Trimble Connect

Umów się na prezentację, by poznać niesamowite korzyści, jakie niesie ze sobą SiteVision.

Umów prezentację

Chcesz wiedzieć więcej na temat pełnego zakresu rozwiązań Trimble dla transportu?

Dowiedz się więcej